Wózki widłowe wynajem, Wypożyczalnia widlaków Białystok, Łomża, Suwałki, Ostrołęka, Zambrów, Ełk, Ostrów Mazowiecka, Bielsk Podlaski

Wypożyczalnia VTECH: Wynajmij wózek widłowy!

Wynajem wózków widłowych Białystok, Łomża, Suwałki

Od niewielkiej dzia┼éalno┼Ťci a┼╝ do rangi jednego z najwi─Ökszych i najbardziej sprawdzonych serwis├│w oferuj─ůcych sprz─Öt budowlany w naszym regionie - wszystko to zawdzi─Öczamy naszej szerokiej ofercie sprawdzonych maszyn oraz stale rosn─ůcemu gronu zadowolonych klient├│w. Nasze w├│zki wid┼éowe sprawdz─ů si─Ö w ka┼╝dej sytuacji czy warunkach. Zapewniamy ich stuprocentow─ů sprawno┼Ť─ç oraz gotowo┼Ť─ç do pracy. Prowadzimy wynajem zar├│wno kr├│tko jak i d┼éugoterminowe. Wszystkie w├│zki wid┼éowe znajduj─ůce si─Ö w naszej ofercie s─ů wysokiej jako┼Ťci i z pewno┼Ťci─ů Pa┼ästwa nie zawiod─ů.

grupa szkoleniowa

Wynajmij w dowolne miejsce! Zawsze na czas!

Wózki widłowe wynajem, Wypożyczalnia wózków Ostrołęka, Zambrów, Ełk,

Wynajmowane przez nas w├│zki wid┼éowe s─ů w pe┼éni sprawne, bez jakichkolwiek usterek utrudniaj─ůcych prac─Ö b─ůd┼║ stanowi─ůcych jakiekolwiek problemy z ich u┼╝ytkowaniem. Nasze w├│zki s─ů zadbane oraz czyste, poniewa┼╝ po ka┼╝dym odbiorze od klient├│w s─ů dok┼éadnie sprawdzane i czyszczone, co daje nam pewno┼Ť─ç, ┼╝e nast─Öpni wypo┼╝yczaj─ůcy je klienci dostan─ů w├│zek w dobrym stanie odpowiadaj─ůcym naszym standardom. Sprawdzamy olej silnikowy oraz filtry, badanych jest wiele aspekt├│w silnika, takich jak spr─Ö┼╝anie czy te┼╝ og├│lna sprawno┼Ť─ç - w ten spos├│b mamy pewno┼Ť─ç, ┼╝e w├│zek wid┼éowy nie ulegnie awarii podczas jego pracy.

W celu uzgodnienia formalno┼Ťci dotycz─ůcych wynajmu prosimy o kontakt.

Wypożyczalnia i wynajem wózków widłowych Ostrów Mazowiecka, Bielsk Podlaski

Wynajem w├│zka wid┼éowego jest doskona┼éym rozwi─ůzaniem, gdy jest on nam potrzebny jedynie na okre┼Ťlony okres czasu - Wypo┼╝yczaj─ůc w├│zek, nie b─Ödziecie mieli Pa┼ästwo k┼éopotu z jego zakupem czy te┼╝ ewentualn─ů sprzeda┼╝─ů, nie wspominaj─ůc o znacznie obni┼╝onych kosztach. W├│zki w naszej ofercie nie ograniczaj─ů si─Ö do typowych prac prze┼éadunkowych, ale r├│wnie┼╝ w specjalnych zadaniach wymagaj─ůcych niestandardowego podej┼Ťcia.

Obszar ┼Ťwiadczonych us┼éug to ca┼éy kraj, a w szczeg├│lno┼Ťci:

Podlaskie wózki widłowe: Białystok, Suwałki, Łomża, Bielsk Podlaski i Zambrów

Warmińsko-mazurskie wózki widłowe: Ełk

Mazowieckie wózki widłowe: Ostrołęka, Ostrów Mazowiecka

Do pobrania

Zapraszamy do współpracy

Zach─Öcamy do pobrania katalogu, zawieraj─ůcego pe┼én─ů ofert─Ö wynajmowanych maszyn i narz─Ödzi oraz aktualne ceny. Poni┼╝ej znajduj─ů si─Ö tak┼╝e dokumenty potrzebne do dope┼énienia formalno┼Ťci zwi─ůzanych ze wsp├│┼éprac─ů w zakresie wynajmu oraz szkole┼ä.
ÔÇŹ
Skontaktuj si─Ö z nami
kontakt

Skontaktuj si─Ö z nami

Vtech Jakub Zalewski

Gnieciuki 55
16-060 Zabłudów
o. Białegostoku, woj. podlaskie
NIP: 966 163 60 76

email: biuro@vtech.com.pl

Jakub Zalewski

Serwis, Szkolenia
zalewski@vtech.com.pl
+48 500 407 041

Alena Olszewska

Wynajem, Sprzeda┼╝, Szkolenia
drozdowska@vtech.com.pl
+48 508 009 552

Lokalizacja biura oraz warsztatu