Wózki widłowe - szkolenia, kursy uprawnienia

Zastanawiasz się jak zdobyć uprawnienia UDT na wózki widłowe? Spieszymy z odpowiedzią! Pierwszym krokiem jest zorganizowanie szkolenia z VTECH, który pomoże Ci zrozumieć teorię, podstawy prawne oraz inne ważne zagadnienia. Dodatkowo podczas naszego kursu przeprowadzamy ćwiczenia praktyczne, które pozwolą Ci się poczuć pewnie za sterem wózka widłowego. Takie przygotowanie pozwoli Ci zdać pozytywnie egzamin organizowany przez Urząd Dozoru Technicznego, czego uwieńczeniem jest wydanie uprawnień na wózki widłowe. Nasz zespół zadba o wszystkie formalności, abyś w 100% mógł skupić się na ważniejszych sprawach.

Wózki widłowe - wynajem

Wynajem wózków widłowych to jedna z oferowanych przez VTECH usług. Dlaczego warto wynająć od nas wózek widłowy? Przede wszystkim masz pewność sprawnego sprzętu, bezpiecznego i spełniające najwyższe normy. Dbamy o to, aby nasi klienci zawsze szybko mogli wynająć potrzebny im sprzęt w najlepszej formie. Dajemy dostęp do wózków widłowych od najlepszych producentów. Niezależnie od tego, z jakiego powodu chcesz skorzystać z naszych usług – zapewnimy Ci maszynę najlepszej jakości w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do kontaktu!

Wózki widłowe - serwis

W firmie VTECH serwis i naprawa wózków widłowych świadczona jest na najwyższym poziomie, a nasza flota jest zawsze gotowa do pomocy. Wózki widłowe są jednymi z podstawowych narzędzi w pracy na magazynie lub w miejscu, gdzie wymagana jest praca z dużymi pakunkami. Doskonale wiemy, że ich awaria może bardzo utrudnić pracę, dlatego  gwarantujemy profesjonalnie wykonane zlecenia w jak najszybszym czasie. Posiadamy rozbudowane zaplecze technologiczne, dzięki któremu możemy dojechać nawet do klienta, dlatego jesteśmy pewni, że z nami uda się szybko przeprowadzić zarówno działania serwisowe oraz naprawcze swojego wózka widłowego. 

Wózki widłowe - badania UDT

Wózki widłowe jako pojazdy jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia wymagają dozoru technicznego. Specjaliści VTECH posiadają odpowiednie kwalifikacje, dzięki którym możemy sprawnie przeprowadzić działania naprawcze oraz przeglądy wózków widłowych. Zgłoś się do nas jeśli potrzebujesz badań okresowych, doraźnych kontrolnych lub eksploatacyjnych oraz doraźnych powypadkowych/poawaryjnych, nasi uprawnieni konserwatorzy pomogą Ci w załatwieniu wszelkich formalności. Zapraszamy do kontaktu i ustalenia dogodnego terminu wykonania badań.

Wózki widłowe - przeglądy konserwacyjne

Przeglądy konserwacyjne wózków widłowych to obowiązek każdego posiadacza wynikające z objęcia tych maszyn dozorem technicznym. Rutynowe kontrole pozwolą szybko i skutecznie wyeliminować początki awarii. Specjaliści VTECH są dokładni w swojej pracy, co w połączeniu z ich ogromną wiedzą i doświadczeniem pozwala na wyłapanie usterek i ich szybką naprawę. Posiadamy odpowiednie sprzęty, które pozwalają nam świadczyć usługi z dojazdem do klienta. Warto pamiętać, że przeglądy konserwacyjne to inwestycja w przedłużenie żywotności Twojego wózka widłowego.

Nasze usługi świadczymy na obszarach: