Zajmujesz się branżą budowlaną i szukasz niezawodnego partnera, który będzie wspierał Cię na każdym etapie pracy? Działająca od 2008 roku firma VTECH może nim być. 

Już ponad 10 lat świadczymy jakościowe usługi na każdym etapie współpracy z naszym klientem. Nasze działania skupiają się na 3 płaszczyznach: wynajmu maszyn i narzędzi budowlanych, szkoleń operatorskich na maszyny budowlane oraz naprawy i konserwacji maszyn.

W VTECH zadbamy o to, abyś:

Wszystkie usługi świadczone przez VTECH proponujemy w bardzo konkurencyjnych cenach. Stale powiększamy nasze kompetencje, aby świadczyć usługi najwyższej jakości. Z nami masz pewność, że płacisz za jakość usług, profesjonalny sprzęt i fachową pomoc. Doświadczenie i wiedza naszego zespołu pozwalają na szybkie reagowanie i podjęcie satysfakcjonującej współpracy. Nasze podejście i zaangażowanie niejednokrotnie znalazło potwierdzenie w zadowoleniu naszych klientów. VTECH pomaga usprawnić Twoją budowę w każdym zakresie. Zaufaj nam i przekonaj się, że wszystko może być zrealizowane jeszcze lepiej.