Wacker Neuson - naprawa maszyn budowlanych

Wacker Neuson, to przodujący producent maszyn budowlanych pochodzący z Niemiec, którego produkty śmiało można określić mianem jakościowych i precyzyjnie skonstruowanych.  Ponad 100 lat na rynku sprawiło, że marka jest już od dawna znana klientom na całym świecie. W ich ofercie znaleźć można naprawy takich sprzętów jak m. in.:

  • ubijarki;
  • zagęszczarki;
  • koparki gąsienicowe i kołowe;
  • ładowarki teleskopowe i kołowe;
  • wozidła.
  • wozidła.

Jednak nawet niemiecka myśl techniczna i wysoka jakość nie są odporne na zużycie, usterki czy awarie. Na szczęście firma VTECH to zespół profesjonalistów specjalizujących się w serwisie maszyn budowlanych Wacker Neuson. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży możemy pochwalić się nie tylko ogromną wiedzą teoretyczną ze znajomości maszyn tej marki ale również wiedzą praktyczną. Pasja do napraw i konserwacji maszyn sprawia, że do każdego zadania podchodzimy indywidualnie i z najwyższym profesjonalizmem. Nasze zaplecze jest pełne wszelkiego rodzaju oryginalnych części zamiennych jak i zamienników najwyższej jakości. Jeśli serwis maszyn budowlanych Wacker Neuson to tylko w firmie VTECH.

Wacker Neuson - przeglądy konserwacyjne

Według wytycznych Urzędu Dozoru Technicznego (UDT), aby eksploatować maszyny budowlane Wacker Neuson muszą one posiadać zawsze ważny przegląd konserwacyjny. To badanie jest okresowe i może je wykonywać tylko serwis z stosownymi uprawnieniami. Serwis VTECH może pochwalić się kadrą specjalistów wyszkolonych i uprawnionych do przeprowadzania przeglądów konserwacyjnych maszyn Wacker Neuson. Nasi fachowcy to profesjonaliści w każdym calu. Ich obszerna wiedza, doświadczenie i umiejętności pozwalają im na poradzenie sobie z każdym zadaniem. Nasz nowoczesny park maszynowy to gwarancja bycia przygotowanym na każdą możliwą awarię. Posiadamy też do dyspozycji mobilny serwis co pozwala nam na dotarcie do klienta na terenie całej Polski i przeprowadzenie naprawy bądź przeglądu u niego. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że w przemyśle budowlanym nagły brak choć jednej maszyny może wstrzymać pracę całej firmy. Dlatego też nasz magazyn części zamiennych (oryginalnych i jakościowych zamienników) uzupełniamy na bieżąco, abyś nie musiał dodatkowo czekać na dostawę części od producenta. Pracę z ciężkim sprzętem należy traktować poważnie i takie jest też nasze podejście. Przeglądy konserwacyjne maszyn Wacker Neuson w firmie VTECH to solidność, jakość i precyzja w jednym.