Ładowarki teleskopowe - szkolenia, kursy uprawnienia

Ładowarki teleskopowe wykorzystuje się głównie w przemyśle, budownictwie czy rolnictwie, są to specjalistyczne wózki podnośnikowe wyposażone w zmienny wysięg. Każdy kto chce je użytkować musi uzyskać odpowiednie uprawnienia. Prowadzimy szkolenia na ładowarki teleskopowe w oparciu o nasz autorski program. Operatorem może zostać każda pełnoletnia osoba. Daj nam znać o swoim zainteresowaniu, a my przeprowadzimy Cię przez szkolenie i egzamin z przyjemnością!

Ładowarki teleskopowe - wynajem

Ładowarki teleskopowe z łatwością wynajmiesz w VTECH. Posiadamy te urządzenia od najlepszych producentów, posiadające odpowiednie przeglądy i badania UDT. Dzięki temu masz pewność, że wynajmujesz sprawną i bezpieczną ładowarkę teleskopową. Zawsze dbamy o świadczenie usług najwyższej jakości, ponieważ zaufanie naszych klientów jest dla nas najważniejsze. Wynajmujemy ładowarki teleskopowe zarówno dla firm jak i dla klientów indywidualnych. Zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z nami i poznaj najbliższy, dostępny termin oraz szczegóły oferty.

Ładowarki teleskopowe - serwis

Ten, kto pracuje na magazynie lub nim zarządza wie, jak ważnym urządzeniem są ładowarki teleskopowe. Za jej sprawą podnoszenie, przenoszenie i umieszczanie na wysokościach nawet najcięższych ładunków jest możliwe. Cechująca ich wielozadaniowość sprawia, że każda awaria może zatrzymać pracę na dłuższy czas. To właśnie dlatego warto mieć zaufanego partnera, który oferuje serwis i naprawę ładowarek teleskopowych. VTECH proponuje serwis ładowarek teleskopowych oraz ich naprawę w najlepszej odsłonie. Szybko diagnozujemy problem i bezwzględnie go naprawiamy dzięki czemu możesz szybko i bezpiecznie wrócić do pracy na ładowarce teleskopowej. Zapraszamy!

Ładowarki teleskopowe - badania UDT

Ładowarki teleskopowe podlegają okresowym badaniom Urzędu Dozoru Technicznego (UDT) w trakcie ich eksploatacji. Firma VTECH oferuje uczestnictwo w trakcie przeprowadzanych badań UDT uprawnionego konserwatora, dzięki temu pomożemy Ci przebrnąć przez każde badanie UDT, niezależnie czy będzie to badanie okresowe, doraźne kontrolne, doraźne eksploatacyjne, doraźne powypadkowe czy poawaryjne. Skontaktuj się z nami, a chętnie podamy Ci szczegóły dotyczące wszystkich formalności, które musisz spełnić, aby przygotować swoje ładowarki teleskopowe oraz kadrę do badania UDT. Pamiętaj, że każde urządzenie musi być całkowicie zmontowane, sprawne technicznie i przygotowane do eksploatacji zgodnie z warunkami przedstawionymi przez UDT.

Ładowarki teleskopowe - przeglądy konserwacyjne

Jeśli chcesz z powodzeniem użytkować ładowarkę teleskopową, musisz wykonywać przeglądy konserwacyjne. Rutynowe sprawdzanie pozwoli Ci również wyeliminować od razu duże uszkodzenia. VTECH szybko przeprowadza przeprowadza przeglądy nawet z dojazdem do klienta. Mamy odpowiednie zaplecze technologiczne oraz wiedzę, która pozwala naszych fachowcom szybko wyłapać nawet najmniejsze nieprawidłowości. Posiadamy części zamienne, park maszynowy, wiedzę i doświadczenie. Po co więc czekać na poważną usterkę, skoro można jej zapobiec? VTECH pomoże Ci sprawnie przejść przez przegląd konserwacyjny ładowarek teleskopowych

Nasze usługi świadczymy na obszarach: