Suwnice ogólnego i specjalnego przeznaczenia - szkolenia, kursy uprawnienia

Suwnice objęte dozorem technicznym, do ich obsługi konieczne jest posiadanie uprawnień UDT. Jak je zdobyć? Najprościej w 3 krokach, a mianowicie: 

  1. Zorganizowanie szkolenia/kursu na uprawnienia UDT razem z VTECH
  2. Podejście do egzaminu państwowego UDT z części teoretycznej i praktycznej.
  3. Ukończenie dwóch części z wynikiem pozytywnym. 

Taka kolejność pozwoli Ci szybko cieszyć się uprawnieniami UDT na suwnic na okres 10 lat. Proponowane przez nas kursy i szkolenia to inwestycja w powodzenie na egzaminie. Twoja obecność na naszym kursie równoznaczna jest z nabyciem specjalistycznej wiedzy popartej praktycznymi umiejętnościami z zakresu obsługi suwnic. 

Suwnice ogólnego i specjalnego przeznaczenia - serwis

Suwnice ogólnego i specjalnego zastosowania to maszyny, na których serwisie i naprawie nie powinno się oszczędzać. Warto zaufać specjalistom w tej dziedzinie. VTECH oferuje kompleksowe remonty, serwis oraz naprawy suwnic. Pod naszym nadzorem utrzymasz swoją maszynę w dobrym stanie technicznym, dbając tym samym o bezpieczeństwo jej użytkowników. Wszystkie działania przeprowadzamy szybko i z dbałością o najmniejsze detale. Posiadamy nowoczesne zaplecze technologiczne więc z łatwością świadczymy usługi stacjonarnie oraz z dojazdem do klienta. Skontaktuj się z nami i umów serwis lub naprawę suwnic z najdogodniejszym dla Ciebie terminie.

Suwnice ogólnego i specjalnego przeznaczenia - badania UDT

Wszystkie suwnice ogólnego i specjalnego przeznaczenia podlegają dozorowi technicznemu. Oznacza to, że w czasie eksploatacji, suwnice muszą być okresowo badane, aby ocenić ich sprawność i przystosowanie do użytku. Konserwatorzy VTECH posiadają odpowiednie uprawnienia, aby móc uczestniczyć w przeprowadzanych badaniach UDT. Z nami szybko wykonasz każde z wymaganych badań i z chęcią przeprowadzimy Cię przez wszystkie etapy oraz jakie dokumenty musisz przygotować, aby pozytywnie przejść badania UDT suwnic pozwalające na dalszą eksploatację urządzenia.

Suwnice ogólnego i specjalnego przeznaczenia - przeglądy konserwacyjne

Przeglądy konserwacyjne suwnic to jedna z najważniejszych czynności, o której powinni pamiętać ich właściciele. VTECH pomoże Ci szybko przeprowadzić wszystkie prace związane z przeglądem suwnic, dzięki czemu zawsze będą one dostosowane do najnowszych wymagań Urzędu Dozoru Technicznego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w naprawie i konserwacji suwnic, dlatego z wysoką skutecznością i powodzeniem wyłapiemy każdy, nawet najmniejszy błąd. Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych przeglądami konserwacyjnymi tych maszyn.

Nasze usługi świadczymy na obszarach: