Wciągniki i wciągarki ogólnego i specjalnego przeznaczenia - szkolenia, kursy uprawnienia

Wciągniki wciągarka są rodzajami dźwignicy, których zadaniem jest przenoszenie ładunków w pionie przy wykorzystaniu liny lub łańcucha z hakiem. Aby je obsługiwać należy posiadać odpowiednie uprawnienia. Co zrobić, żeby je zdobyć? VTECH to profesjonalny ośrodek szkolenia kandydatów. Zajmujemy się przeprowadzaniem kursów na wciągniki i wciągarki, a nasza skuteczność jest potwierdzona przez wiele pozytywnych wyników. Nasz program szkoleniowy obejmuje część teoretyczną i praktyczną. Po takim przygotowaniu egzamin jest tylko formalnością. Zdobądź uprawnienia UDT na wciągniki i wciągarki z VTECH!

Wciągniki i wciągarki ogólnego i specjalnego przeznaczenia - serwis

VTECH jako profesjonalna i nowoczesna firma świadcząca usługi z zakresu pomocy w utrzymaniu eksploatacyjnym urządzeń budowlanych. Gwarantujemy naprawę i serwis wciągników oraz wciągarek na najwyższym poziomie. Posiadamy nowoczesne zaplecze oraz narzędzia, dzięki którym możemy dotrzeć do klienta i szybko przeprowadzić naprawę. Stawiając na VTECH stawiasz na bezpieczeństwo pracy. Skontaktuj się z nami – postaramy się wyeliminować niedogodność w jak najkrótszym czasie, a Twój wciągnik lub wciągarka wrócą do użytku, spełniając najwyższe normy jakości.

Wciągniki i wciągarki ogólnego i specjalnego przeznaczenia - badania UDT

Wciągniki i wciągarki podlegają dozorowi technicznemu i powinny być eksploatowane zgodnie z wytycznymi. Należy więc przeprowadzać badania okresowe, doraźne kontrolne i eksploatacyjne oraz badania doraźne powypadkowe lub poawaryjne. Niezależnie od rodzaju badania musi zostać przeprowadzone w odpowiednich warunkach i przez wykwalifikowane do tego osoby takie jak pracownicy VTECH. Dysponujemy uprawnionymi konserwatorami, którzy chętnie podejmą się uczestnictwa podczas przeprowadzanego badania UDT. Zapraszamy do kontaktu – udzielimy wszelkich niezbędnych informacji i przeprowadzimy przez wszystkie formalności.

Wciągniki i wciągarki ogólnego i specjalnego przeznaczenia - przeglądy konserwacyjne

Wszystkie wciągniki i wciągarki powinny mieć zapewnioną właściwa konserwację urządzenia. W innym przypadku nie jest ona zdatna do użytkowania. Przeglądy tego typu wykonywane muszą być przez uprawnione do tego osoby. W VTECH znajdziesz specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, którzy chętnie przeprowadzą konserwację wciągnika lub wciągarki, nawet z dojazdem do Ciebie. Nasze kwalifikacje pozwalają nam również na wykonywanie napraw zgodnych z wymaganiami UDT. Gwarantujemy szybką i skuteczną konserwację z zachowaniem wszelkich norm jakościowych. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły oferty.

Nasze usługi świadczymy na obszarach: