Żurawie przewoźne i przenośne - szkolenia, kursy i uprawnienia

Żurawie przewoźne zaliczane są do urządzeń dźwignicowych i podlegają dozorowi technicznemu. Oznacza to, że operatorzy żurawi przewoźnych i przenośnych muszą posiadać odpowiednie uprawnienia wydane przez Urząd Dozoru Technicznego. Jeśli chcesz rozpocząć pracę jako operator tego typu maszyn zapraszamy na organizowane przez nas kursy i szkolenia UDT. Ich celem jest praktyczne i teoretyczne przygotowanie kursantów do egzaminu kwalifikacyjnego. VTECH posiada odpowiednie zaplecze dydaktyczne i nowoczesny park maszynowy, dlatego szkolenia mogą odbywać się zarówno stacjonarnie jak i z dojazdem do kursantów bez utraty ich jakości. Zapraszamy do poznania szczegółów.

Żurawie kolejowe TDT - kursy i uprawnienia

W naszym ośrodku szkoleniowym przeprowadzamy profesjonalne kursy na operatorów żurawi kolejowych, dzięki którym można uzyskać uprawnienia do obsługi maszyn kolejowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zapewniamy naszym klientom najwyższą zdawalność i odpowiednie przygotowanie kursantów do obsługi maszyn.

Żurawie przewoźne i przenośne - badania UDT

Żurawie przewoźne i przenośne podlegają dozorowi technicznemu, dlatego aby z nich korzystać musisz posiadać ważne badania UDT. VTECH oferuje uczestnictwo uprawnionego konserwatora podczas przeprowadzanych badań UDT. Niezależnie od tego, jaki rodzaj badań UDT chcesz wykonać – zgłoś się do nas. Przygotujemy Cię i powiemy jakie formalności musisz spełnić, aby pozytywnie przejść badanie UDT żurawi przewoźnych lub przenośnych. Równie sprawnie je wykonamy, abyś mógł jak najszybciej korzystać ze swojego sprzętu.

Żurawie przewoźne i przenośne - przeglądy konserwacyjne

Przeglądy konserwacyjne żurawi przewoźnych i przenośnych powinny odbywać się systematycznie w zależności od ich rodzaju i typu. Co zrobić, kiedy zbliża się termin ich ważności? Skontaktuj się z konsultantem VTECH. Przeprowadzamy przeglądy konserwacyjne żurawi przewoźnych i przenośnych. Nasze możliwości technologiczne pozwalają nam na świadczenie usług z dojazdem do klienta oraz w naszym serwisie. Pamiętaj, że odpowiednia konserwacja sprzętów to inwestycja w niezawodność i bezpieczeństwo, dlatego warto o tym pamiętać.

Nasze usługi świadczymy na obszarach: