Żurawie stacjonarne- szkolenia, kursy uprawnienia

Każdy operat żurawia stacjonarnego musi posiadać odpowiednie uprawnienia, które uzyskuje się przechodząc szkolenie zakończone państwowym egzaminem UDT. VTECH organizuje szkolenia UDT w zakresie obsługi żurawi stacjonarnych. Posiadamy wiedzę, wykwalifikowaną kadrę oraz odpowiednie podejście nastawione nie tylko na zdanie egzaminu.  Szkolenia prowadzimy stacjonarnie lub z dojazdem do kursantów. Zdobądź uprawnienia UDT na żurawie stacjonarne z VTECH.

Żurawie stacjonarne - badania UDT

Żurawie stacjonarne podlegają dozorowi technicznemu i oznacza to, że muszą posiadać ważne badania UDT. Firma VTECH dzięki uprawnionym konserwatorom oferuje uczestnictwo w przeprowadzanych
przez UDT badaniach okresowych, doraźnych kontrolnych i eksploatacyjnych, oraz doraźnych
powypadkowych/ poawaryjnych. Skontaktuj się z nami, a chętnie przeprowadzimy Cię przez wykonanie badań UDT żurawi stacjonarnych od początku do końca. Z nami nie musisz również martwić się o formalności – o wszystko zadbamy i pomożemy Ci je dostarczyć na czas.

Żurawie stacjonarne - przeglądy konserwacyjne

Jako właściciel żurawia stacjonarnego masz obowiązek zadbać o przeprowadzenie przeglądów konserwacyjnych. Należy je zlecić osobom posiadającym odpowiednie uprawnienia. W VTECH posiadamy odpowiednio wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która chętnie podejmie się takiego zadania. Przeglądy konserwacyjne żurawi stacjonarnych pozwalają na szybkie wyłapanie nieprawidłowości i błędów. Przegląd wykonujemy z dojazdem do klienta – posiadamy nowoczesne technologie oraz mobilny warsztat, co wpływa na najwyższą jakość naszych usług.

Nasze usługi świadczymy na obszarach: