Haulotte - serwis maszyn budowlanych

Francuska elegancja z długoletnim rodowodem – tak w skrócie można scharakteryzować niezawodne maszyny Houlottena. Jest to marka maszyn budowlanych ciesząca się międzynarodową popularnością i zaufaniem swoich klientów. Od wielu lat te produkty są ogólnodostępne w Polsce, co zostało z radością przyjęte przez branże budowlane i transportowe. W związku z tym warto jest więc znać miejsce, który wykonuje naprawy maszyn budowlanych Haulotte. Firma VTECH specjalizuje się w serwisie maszyn budowlanych Haulottena niezależnie od przyczyny awarii. Jeśli więc Twoja maszyna budowlana tej firmy ulegnie awarii nie zwlekaj ani chwili dłużej – skontaktuj się z nami. Nasi doświadczeni profesjonaliści z pewnością dokonają sprawnej naprawy, abyś mógł dalej korzystać ze sprzętu bez obawy o bezpieczeństwo swoje i swoich pracowników.

W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę serwisu maszyn budowlanych Haulottena, takich jak np.:

  • podesty masztowe;
  • podesty typu PUSH AROUND;
  • platformy nożycowe, zarówno elektryczne i spalinowe;
  • podesty przegubowe, zarówno elektryczne i spalinowe;
  • podnośniki i ładowarki teleskopowe, elektryczne i spalinowe.

W przypadku awarii tego typu maszyn należy przede wszystkim stawiać na bezpieczeństwo i wybrać zaufany solidny serwis. VTECH to miejsce, którego potrzebujesz. Zapraszamy do kontaktu  poznania szczegółów naszej oferty.

Haulotte - przeglądy konserwacyjne i badania UDT

Przeglądy konserwacyjne to temat bardzo ważny i istotny dla każdego posiadacza maszyn budowlanych Haulotte. Dlaczego? Głównym powodem jest fakt, że objęte są one nadzorem Urzędu Dozoru Technicznego (UDT). Takie przeglądy muszą być wykonane przez uprawnione do tego osoby. 

Firma VTECH oferuje szeroki zakres przeglądów konserwacyjnych maszyn Haulotte. Nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra posiada wszystkie stosowne uprawnienia, aby przeprowadzić wymagany przegląd i wydać zaświadczenie honorowane przez UDT. W naszym serwisie wykonasz zarówno przeglądy jak i badania UDT. Pamiętaj, że brak takich uprawnień sprawia, że maszyna nie może być użytkowana. W przypadku awarii maszyny również nie ma powodów do obaw – posiadamy szeroki wachlarz oryginalnych części wymiennych oraz wysokiej jakości zamienników. 

Zaplecze techniczne, umiejętności i doświadczenie to nie jedyne czym możemy się pochwalić. Nasz nowoczesny park maszynowy pozwala nam dojechać do klienta w dogodnym dla niego terminie do każdej części Polski. Z nami każdy przegląd konserwacyjny Haulotte przebiega sprawnie, niezawodnie i bez nerwów. Skontaktuj się z nami i dopytaj o szczegóły oferty– chętnie odpowiemy na każde pytania!