Manitou - serwis maszyn budowlanych

Francuska firma Manitou to producent wysokiej jakości sprzętów różnego przeznaczenia, w tym sprzętu budowlanego. W swojej ofercie sprzętu budowlanego firma posiada m. in.:

  • ładowarki teleskopowe;
  • wózki widłowe;
  • platformy robocze;
  • koparko ładowarki.

Wiele lat na rynku sprawiło, że marka posiada swoich fanów – również w Polsce. Co zrobić, kiedy awarii ulega tak jakościowy sprzęt jak Manitou? Należy zaufać fachowcom i specjalistom z dziedziny. Firma VTECH to profesjonaliści od serwis maszyn budowlanych Manitou. Nasza kadra to doświadczeni specjaliści z pasją i wiedzą branżową. To w połączeniu z nowoczesnym parkiem maszynowym daje gwarancję solidności i niezawodności świadczonych przez nas usług serwisowych maszyn Manitou. Dla nas nie ma znaczenia przyczyna czy zakres awarii – dzięki bogatej ofercie oryginalnych części zamiennych i jakościowych zamienników nic nie jest w stanie nas zaskoczyć. Zdajemy sobie sprawę, że niekiedy awaria jednej maszyny zatrzymuje pracę całej firmy, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby naprawa maszyny przebiegła sprawnie i szybko. Zadzwoń do nas – chętnie odpowiemy na każde pytania i umówimy termin naprawy.

Manitou - przeglądy konserwacyjne

Maszyny budowlane Manitou muszą być poddawane okresowym przeglądom konserwacyjnym z uwagi na fakt, że są one objęte nadzorem technicznym. Na szczęście firma VTECH to specjaliści od przeglądów konserwacyjnych maszyn Manitou. Profesjonalna kadra posiada ogromną wiedzę, duże doświadczenie oraz niezbędne certyfikaty pozwalające na przeprowadzenie takiego przeglądu i wydanie zaświadczenia honorowanego przez UDT. W przypadku drobnych niedociągnięć technicznych ze strony maszyny również nie ma się czego obawiać – żadna naprawa nie stanowi dla nas wyzwania. Posiadamy ogromne zaplecze oryginalnych części wymiennych oraz jakościowych zamienników dzięki czemu czas naprawy i przeglądu nie przedłuży się niepotrzebnie. Ponadto dysponujemy mobilnym serwisem co umożliwia nam dojazd do klienta na terenie całej Polski w dogodnym dla klienta terminie. Jeśli czeka Cię przegląd konserwacyjny maszyny Manitou – zostaw to profesjonalistom i zadzwoń do nas. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.