JCB - serwis maszyn budowlanych

JCB to światowej sławy brytyjski producent maszyn do prac ciężkich działający na rynku już od przeszło 50 lat. Firma zajmuje się produkcją takich maszyn jak: 

  • koparko-ładowarki, koparki gąsienicowe, koparki kołowe;
  • ładowarki kołowe, ładowarki przegubowe teleskopowe;
  • wózki widłowe;
  • wozidła kolebkowe;
  • agregaty prądotwórcze;
  • podnośniki nożycowe;
  • wieże oświetleniowe.

Przedsiębiorstwo działa międzynarodowo na całym świecie, co nie udałoby się bez doskonałej jakości ich asortymentu. Z uwagi na wysoką jakość oferowanych przez JCB sprzętów warto zapewnić im również odpowiedni serwis i naprawę. Firma VTECH specjalizuje się w serwisie maszyn budowlanych JCB. Jako firma z pasją i skupiająca się na bezpieczeństwu, możemy zagwarantować wysoką jakość oferowanych przez nas usług. Dla nas nie ma znaczenia, czy zgłosisz się do nas z drobną usterką, poważną awarią czy chcesz tylko zmodernizować swój sprzęt. Nasza wykwalifikowana kadra dołoży wszelkich starań, aby spełnić Twoje oczekiwania. Serwis maszyn budowlanych JCB musi odbywać się sprawnie przy spełnieniu wszelkich norm nałożonych przez dozór techniczny. Naprawy w firmie VTECH dokonywane są tak szybko jak to możliwe i z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

JCB - przeglądy konserwacyjne i badania UDT

Maszyny budowlane JCB objęte są nadzorem technicznym UDT. Urząd Dozoru Technicznego (UDT) wymaga, aby maszyny budowlane objęte jego nadzorem przechodziły okresowe przeglądy wykonywane przez uprawnione do tego osoby. W świetle prawa maszyna bez ważnego przeglądu nie może być używana. 

W ofercie firmy VTECH znaleźć można przeglądy konserwacyjne maszyn JCB. Nasza załoga posiada odpowiednią wiedzę, duże doświadczenie i niezbędne pozwolenia aby przeprowadzić przegląd i wydać stosowne zaświadczenie honorowane przez UDT. Nasze zaplecze maszynowe i szeroki wachlarz części zamiennych sprawiają, że żaden przegląd ani naprawa nas nie zaskoczą. Dysponujemy również mobilnym serwisem, dzięki czemu możliwe jest przeprowadzenie przeglądu konserwacyjnego maszyn JCB u klienta lub w miejscu pojawienia się niespodziewanej awarii. Zależy Ci na fachowej, szybkiej i profesjonalnej usłudze? Zaufaj naszemu zespołowi specjalistów. VTECH to gwarancja solidności i profesjonalnego podejścia do klienta. Wielu już nam zaufało, mamy nadzieję, że Ty też. Zapraszamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na każde pytanie bądź umówimy naprawę lub przegląd.