Genie - serwis maszyn budowlanych

Genie to jedna z wiodących firm na rynku oferująca swoim klientom najwyższej jakości sprzęt budowlany już od 1966 roku. Ich maszyny budowlane cechuje niezawodność i wysokie normy bezpieczeństwa. Nie mogło więc zabraknąć w VTECH oferty nakierowanej na serwis maszyn budowlanych Genie.  Posiadamy doświadczenie w konserwacji oraz pracach serwisowych takich maszyn i urządzeń jak:

  • samojezdne podesty ruchome nożycowe;
  • zwyżki masztowe;
  • podnośniki teleskopowe;
  • podnośniki teleskopowo – przegubowe;
  • podnośniki na przyczepach samochodowych;
  • ładowarki teleskopowe;

Jako autoryzowany serwis posiadamy dostęp do części oryginalnych i zamiennych najlepszej jakości. Z VTECH masz pewność, że powierzając nam naprawę maszyn budowlanych Genie otrzymasz najlepszą usługę. Świadczymy kompleksowe usługi naprawcze i serwisowe z zachowaniem najwyższych norm bezpieczeństwa. Lata doświadczenia na rynku sprawiły, że zaznajomiliśmy się dobrze z ofertą producenta Genie i ich maszynami. Z nami możliwa jest ponowna stabilna praca na każdej wysokości, nawet w przypadku, kiedy Twoje urządzenie uległo awarii. Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz naprawy sprzętu marki Genie. Usługi naprawcze świadczymy na terenie całej Polski z dojazdem do klienta.

Genie - przeglądy konserwacyjne i badania UDT

Naszym celem jest zagwarantowanie użytkownikowi elastycznego wsparcia – niezależnie od tego gdzie i kiedy tego potrzebuje” – te słowa to motto, z którym identyfikuje się producent sprzętu budowalnego Genie. Jest to zdanie, z którym identyfikuje się również firma VTECH. Jako serwis pogwarancyjny sprzętu budowlanego Genie zawsze jesteśmy dla klienta. Świadczymy kompleksowe przeglądy konserwacyjne urządzeń Genie każdego typu, zarówno z dojazdem do klienta jak i w naszym lokalu stacjonarnym. Usługi świadczone przez VTECH cechuje niezawodność, indywidualne podejście do klienta, terminowość oraz doświadczenie w branży. Ponad dekada na rynku pozwoliły nam poznać najczęstsze usterki i awarie maszyn Genie, co przekłada się nas sprawne wykonanie przeglądów konserwacyjnych i równie szybkie naprawy. Posiadamy nowoczesny park maszynowy oraz mobilny serwis, dzięki czemu możemy świadczyć profesjonalne usługi w każdej sytuacji i w każdym momencie. Przeglądy konserwacyjne maszyn Genie wykonujemy zgodnie z wymaganiami Urzędu Dozoru Technicznego (UDT). Posiadamy również odpowiednie kwalifikacje, aby wykonywać przeglądy i badania UDT. Skontaktuj się z nami, a my z chęcią odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z naprawą lub serwisem maszyn Genie.