New Holland - serwis maszyn budowlanych

Szukasz zaufanego producenta maszyn budowlanych? New Holland to amerykańska marka specjalizująca się przede wszystkim w sprzęcie ciężkim, którą warto rozważyć. Obecność na rynku od ponad stulecia i międzynarodowa ekspansja sprawiły, że firma poszerzyła swoją ofertę o m. in. maszyny budowlane. Można znaleźć u nich takie sprzęty jak:

  • ładowarki kołowe;
  • koparko-ładowarki;
  • ładowarki burtowe kołowe i gąsienicowe;
  • koparki gąsienicowe.

W przypadku, kiedy zdecydujesz się na zakup urządzenia do tego producenta – warto wszelkie naprawy i przeglądy powierzyć specjalistom. Firma VTECH to liderzy wśród serwisowania maszyn budowlanych New Holland. Wiedza, doświadczenie i profesjonalizm to nasze cechy charakterystyczne. Dzięki nim nie jest w stanie zaskoczyć nas żadna usterka czy awaria, z którą się mierzymy. Szeroki wachlarz oryginalnych części zamiennych sprawia, że nie będziesz musiał dodatkowo czekać na dostarczenie części od producenta. W zanadrzu posiadamy również bogatą ofertę zamienników najwyższej jakości. Praca z ciężkim sprzętem to nie zabawa i dlatego należy mieć pewność, że pracuje on bez zarzutu. Nie zostawiaj serwisu maszyn budowlanych New Holland przypadkowi tylko najlepszym specjalistom w branży – firmie VTECH.

New Holland - przeglądy konserwacyjne

Maszyny budowlane New Holland wymagają okresowych przeglądów przeprowadzanych według norm określonych przez Urząd Dozoru Technicznego (UDT). Firma VTECH to specjaliści w dziedzinie przeglądów konserwacyjnych maszyn New Holland. Wieloletnie doświadczenie z tą marką i niezastąpiona wiedza czynią z nas liderów w branży. W naszym zespole są specjaliści posiadający odpowiednie uprawnienia do przeprowadzania przeglądów konserwacyjnych. Nowoczesny park maszynowy sprawia, że jesteśmy przygotowani na każdą możliwą sytuację. Dzięki bogatemu asortymentowi części zarówno oryginalnych jak i jakościowych zamienników. Co zyskujemy? Czas potrzebny na naprawę nie wydłuża się o dostawę od producenta. VTECH to gwarancja solidności i profesjonalizmu. Nasza wykwalifikowana kadra posiada wszystkie niezbędne certyfikaty potrzebne do przeprowadzania przeglądów konserwacyjnych maszyn New Holland oraz wydawania stosownych zaświadczeń, honorowanych przez UDT. Dodatkowym atutem naszej firmy jest mobilny serwis umożliwiający dojazd do klienta na terenie całej Polski. W sprawach ciężkiego sprzętu nie warto stawiać na przypadek, należy postawić na niezawodność i solidność – firma VTECH to miejsce, którego szukasz.