Podesty ruchome - szkolenia, kursy uprawnienia

Podesty ruchome objęte są dozorem technicznym, co oznacza, że aby je użytkować należy zdobyć uprawnienia UDT. Uzyskać je można poprzez zdanie państwowego egzaminu UDT, do którego przygotujemy Cię bez większych trudności podczas kursu na podesty ruchome. Obejmuje on kompletną wiedzę teoretyczną z zakresu obsługi maszyny, regulacji prawnych oraz higieny pracy. Posiadamy odpowiednią wiedzę oraz umiejętności, które pozwalają nam razem z kursantami cieszyć się ich sukcesem. Proponowane przez nas szkolenia UDT na podesty ruchome odbywają się w umówionym terminie w naszym ośrodku lub z dojazdem do klienta.

Podesty ruchome, zwyżki, podnośniki- wynajem

Potrzebujesz podestu ruchomego, ale nie masz aktualnie możliwości, żeby go zakupić? Rozwiązaniem tego problemu jest wynajem podestu ruchomego od VTECH. Nasza firma posiada odpowiednie zaplecze, w którym nie brak jest maszyn i urządzeń budowlanych tego typu. Bez problemu możesz wynająć jeden z nich i cieszyć się sprawnym urządzeniem za atrakcyjną cenę. Dodatkowo korzystając z naszych usług wynajmu podestów ruchomych masz możliwość skorzystania z wiedzy profesjonalistów z zakresu ich użytkowania. Gwarantujemy, że nasze podesty ruchome są w pełni sprawne i posiadają odpowiednie badania UDT.

Podesty ruchome - serwis

Podesty ruchome zawsze powinna cechować sprawność i niezawodność. Jeśli jednak wykażą oznaki awarii – koniecznie skontaktuj się z VTECH. Świadczymy usługi serwisowe i naprawcze podestów ruchomych przejezdnych na najwyższym poziomie. U nas otrzymasz kompleksową usługę serwisową gwarancyjną oraz pogwarancyjną. Zapewniamy szybką diagnozę i precyzyjną naprawę. To w konsekwencji przekłada się na zwiększenie Twojego bezpieczeństwa i szybki powrót urządzenia do użytku. Nasze bogate zaplecze technologiczne pozwala przeprowadzić serwisu i naprawę podestu ruchomego zarówno w naszym warsztacie jak i z dojazdem do klienta.

Podesty ruchome - badania UDT

Podesty ruchome przejezdne muszą spełniać normy uregulowane przez Urząd Dozoru Technicznego (UDT). Wynika z tego, że co pewien czas muszą podlegać rutynowym przeglądom, który ocenia ich zdolność do użytkowania. VTECH świadczy usługi z zakresu badań UDT podestów ruchomych, na które składają się badanie okresowe, badanie doraźne eksploatacyjne lub doraźne powypadkowe/poawaryjne. Skontaktuj się z nami i umów się na badanie UDT podestów ruchomych przejezdnych. Gwarantujemy kompleksowe wsparcie podczas ich wykonywania oraz podpowiemy, jakie formalności załatwić. 

Podesty ruchome - przeglądy konserwacyjne

Dlaczego podesty ruchome zawsze muszą mieć ważne przeglądy konserwacyjne? Ponieważ podlegają one dozorowi UDT. VTECH zajmuje się wykonywaniem profesjonalnych przeglądów konserwacyjnych podestów ruchomych. Dzięki nim będziesz mieć pewność, że użytkowane przez Ciebie podesty są w najlepszym stanie i Twoje bezpieczeństwo będzie na najwyższym poziomie podczas ich eksploatacji. Doświadczenie naszych specjalistów oraz zasoby technologiczne pozwalają na natychmiastowe przeprowadzenie ewentualnych napraw, które pozwolą na zwiększenie wydajności i efektywności pracy na używanych przez Ciebie podestach ruchomych.

Kurs na podesty na pojazdach kolejowych TDT

Naszym klientom oferujemy również profesjonalne kursy na operatorów podestów ruchomych na pojazdach kolejowych i uzyskania uprawnień TDT. Kadra z wieloletnim doświadczeniem jest gwarancją najwyższej zdawalności i odpowiedniego przygotowania do obsługi maszyn.

Nasze usługi świadczymy na obszarach: