Naprawa urządzeń budowlanych Białystok

Szukasz miejsca, które kompleksowo naprawi Twoje urządzenie budowlane w Białymstoku? VTECH jest tym, czego szukasz! Wiele lat w branży pozwala nam na świadczenie profesjonalnych usług naprawczych na najwyższym poziomie. Wykonujemy:

Niezależnie od problemu lub charakteru awarii Twojego sprzętu podejdziemy do powierzonej nam naprawy urządzenia budowlanego z należytą starannością. Powierzone nam maszyny możemy również odpowiednio przygotować do badań UDT wraz z udziałem uprawnionego konserwatora. Zapraszamy do współpracy, a w razie dalszych pytań do kontaktu telefonicznego lub w naszym punkcie stacjonarnym w Białymstoku. 

Serwis urządzeń budowlanych

Serwis urządzeń budowlanych w Białymstoku w VTECH świadczy kompleksowe usługi serwisowe wszystkich urządzeń tego typu. Jesteśmy profesjonalistami, którym nie są obce takie cechy jak terminowość, doświadczenie i dokładność. Posiadamy odpowiednie kwalifikacje oraz uprawnienia, dzięki którym przeprowadzisz u nas przeglądy konserwacyjne oraz serwis urządzeń budowlanych zgodnie z wytycznymi Urzędu Dozoru Technicznego (UDT). Uczestniczymy również w okresowych badaniach UDT, którym podlegają urządzenia transportu bliskiego. Pomagamy w przypadkach awaryjnych i ciągle podnosimy kompetencję, żeby pozostać konkurencyjni na rynku. Posiadamy doświadczenie w serwisie urządzeń budowlanych światowych marek takich jak Genie, JLG, Haulotte, CAT, JCB, Manitou, New Holland oraz Wacker. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, dzięki czemu wszelkie prace wykonujemy szybko i dokładnie. Dla nas bezpieczeństwo naszych klientów jest najważniejszym priorytetem.

Naprawa maszyn budowlanych

VTECH to serwis zajmujący się naprawą maszyn budowlanych. Jako profesjonalna firma świadcząca szeroko pojęte usługi naprawczo–serwisowe w Białymstoku możemy pochwalić się latami doświadczenia i rzeszą zadowolonych klientów. Nasza aparatura pozwala nam szybko i skutecznie zidentyfikować usterkę maszyny budowlanej, co z kolei przekłada się na jej sprawną eliminację. Nasze zaplecze technologiczne oraz mobilny serwis pozwala nam dojeżdżać również do klienta. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a my postaramy się pojawić u Ciebie najszybciej jak się da.

Z nami również przygotujesz swoją maszynę do przeglądu UDT, naprawisz każdą nawet najdrobniejszą awarię oraz wykonasz okresowy przegląd konserwacyjny. Posiadamy również zaplecze wielu części zamiennych – zarówno tych oryginalnych jak i zamienników najlepszej jakości. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły naszej oferty z zakresu naprawy maszyn budowlanych.