CAT [Caterpillar] - serwis maszyn budowlanych

Firmy CAT to to lider światowego rynku maszyn budowlanych i górniczych. Posiadają duże doświadczenie w branży co przekłada się na sprzęty najlepszej jakości i międzynarodowe zaufanie. W ofercie znaleźć można ponad 300 produktów, m. in.:

  • koparki;
  • ładowarki teleskopowe, gąsienicowe, kołowe, koparko-ładowarki;
  • równiarki;
  • spycharki;
  • walce;
  • wozidła;
  • układy zasilania;
  • osprzęt do maszyn.

Warto więc mieć zaufany serwis pogwarancyjny, który pomoże Ci w przypadku nieoczekiwanych awarii. Specjalistami od serwisu maszyn budowlanych CAT jest zespół VTECH. Nasze zaplecze maszynowe, doświadczenie, wiedza i pasja sprawiają, że uszkodzony sprzęt wkrótce będzie tylko przykrym wspomnieniem. Bezpieczeństwo, jakość i niezawodność to nasza dewiza. Oferujemy również dojazd do klienta. Dzięki temu możesz liczyć na nas nawet w sytuacjach kryzysowych. Poza serwisem oferujemy również wykonywanie badań UDT, dzięki którym eksploatacja maszyn CAT będzie możliwa. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów naprawy maszyn budowlanych CAT lub wszelkich pytań.

CAT [Caterpillar] - przeglądy konserwacyjne i badania UDT

Każdy posiadacz sprzętu marki CAT, z musi zatroszczyć się o oddawanie maszyn na rutynowe przeglądy konserwacyjne. Bez ważnego przeglądu i badań UDT maszyna nie może być wykorzystywana w pracy. Dlatego tak ważne jest, aby przeprowadzać regularne przeglądy przez osoby do tego uprawnione.

Firma VTECH specjalizuje się w naprawie, konserwacji i przeglądach maszyn budowlanych. Nasza kadra posiada nie tylko wiedzę, umiejętności i doświadczenie ale również niezbędne zaświadczenia aby przeprowadzić przegląd uznawany przez UDT. Nasz nowoczesny park maszynowy pozwala na szybkie i skuteczne działanie. Szeroka paleta części, zarówno oryginalnych jak i jakościowych zamienników, sprawia, że naprawy i przeglądy nie przeciągają się w oczekiwaniu na dostawę. Dysponujemy mobilnym serwisem co umożliwia nam dojazd do klienta na terenie całej Polski w dogodnym dla niego terminie lub w sytuacji kryzysowej. Jako licencjonowany serwis pogwarancyjny maszyn budowlanych CAT gwarantujemy solidnie wykonaną pracę. Jeśli czeka Cię przegląd konserwacyjny maszyn CAT zaufaj profesjonalistom i wybierz VTECH.