Szkolenia i uprawnienia UDT

Korzystać z maszyn i narzędzi budowlanych mogą tylko osoby posiadające odpowiednie szkolenia i uprawnienia, zgodne z wymaganiami Urzędu Dozoru Technicznego (UDT). VTECH już ponad 10 lat zajmuje się przeprowadzaniem profesjonalnych szkoleń, które prowadzą do zdobycia przez kandydatów uprawnień UDT na urządzenia transportu bliskiego.

Nasza wykwalifikowana kadra zawsze stawia na indywidualne i profesjonalne podejście do kursantów. Posiadamy również odpowiednie certyfikaty oraz własne materiały szkoleniowe, które są jednocześnie bardzo skuteczne oraz zgodne z normami podanymi przez UDT. Dzięki nam zdobędziesz kompletną wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu obsługi maszyn, przepisów i prawa, a także higieny pracy. Dodatkowo zajmiemy się za Ciebie formalnościami w Urzędzie Dozoru Technicznego. Z naszymi szkoleniami bez wątpienia sprawnie zdobędziesz uprawnieniami UDT.

W ramach szkoleń zapewniamy między innymi:

– formalności w Urzędzie Dozoru Technicznego ( złożenie wniosków, uiszczenie opłat egzaminacyjnych, ustalenie terminów egzaminów,  odbiór zaświadczeń kwalifikacyjnych)

– materiały dydaktyczne

– dostęp do testów online

Cennik szkoleń UDT

* Przy zorganizowanych grupach (min. 10 osób) i szkoleniach w zakładach produkcyjnych program szkolenia i cena jest ustalana indywidualnie

Ceny netto. Ceny szkoleń zawierają opłatę egzaminacyjną.