Dźwigi towarowo-osobowe - szkolenia, kursy uprawnienia

Dźwig towarowo – osobowy to maszyna objęta dozorem technicznym, dlatego musisz mieć odpowiednie uprawnienia UDT. Inaczej jej użytkowanie jest zabronione. Jak zdobyć takie uprawniania? Najlepiej zacząć od szkolenia z VTECH. W trakcie naszego kompletnego kursu zdobędziesz wymaganą wiedzę teoretyczną i praktyczną, która pozwoli Ci pozytywnie zdać egzamin państwowy. Posiadamy ogromną wiedzę w zakresie zdobywania uprawnień na dźwigi towarowo – osobowe i skutecznie Ci ją przekażemy. Zdobycie uprawnień na UDT z VTECH to tylko kwestia czasu. 

Dźwigi towarowo-osobowe - badania UDT

Dźwigi osobowo – towarowe muszą systematycznie mieć aktualne badania UDT. Wynika to z faktu, że są one objęte dozorem technicznym jako maszyny służące do przewozu ludzi lub towarów. Wszystkie badania UDT muszą być przeprowadzone przez osoby posiadające odpowiednia wiedzę i uprawnienia. Firma VTECH oferuje uczestnictwo uprawnionego konserwatora podczas przeprowadzania badania UDT. Skontaktuj się z nami, a z chęcią odpowiemy na Twoje pytania dotyczące oferty. Poinstruujemy Cię jakich formalności musisz dotrzymać, aby pozytywnie przejść te badania.

Dźwigi towarowo-osobowe - przeglądy konserwacyjne

Przeglądy konserwacyjne dźwigów towarowo – osobowych są niesamowicie ważne. Są jednocześnie obowiązkowe i istotnie w kwestii bezpiecznego użytkowania maszyny.  Z uwagi na pełen dozór techniczny, któremu podlegają dźwigi, przeglądy konserwacyjne wykonywane muszą być przed odpowiednio wykwalifikowane osoby. Kadra VTECH posiada odpowiednie kwalifikacje oraz doświadczenie, niezbędne do przeprowadzenia przeglądu i serwisu. Świadczymy usługi jakościowe i wyłapujemy awarię szybko. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły naszej oferty.

Nasze usługi świadczymy na obszarach: