Wynajem podestów ruchomych, zwyżek i wózków nożycowychBiałystok, Łomża, Suwałki, Ostrołęka, Zambrów, Ełk, Ostrów Mazowiecka, Bielsk Podlaski

Wypo┼╝yczalnia VTECH: Wynajmij podest ruchomy !

Podesty ruchome wynajem, Wypożyczalnia zwyżek i wózków Białystok, Łomża, Suwałki

Podesty oraz w├│zki no┼╝ycowe s─ů urz─ůdzeniami przydatnymi przy niemal┼╝e wszystkich pracach wysoko┼Ťciowych, takich jak montowanie instalacji elektrycznych czy te┼╝ budowy konstrukcji dach├│w, oraz nawet tak powszechnej pracy jak malowanie ┼Ťcian budynk├│w. To jedynie kilka z sytuacji gdzie urz─ůdzenia umo┼╝liwiaj─ůce wzniesienie si─Ö na wymagan─ů wysoko┼Ť─ç by┼éoby bardzo utrudnione i nie spos├│b oby─ç si─Ö bez tego rodzaju sprz─Ötu. W naszej ofercie znajduj─ů si─Ö produkty jedynie sprawdzonych i zaufanych marek co zapewnia pewno┼Ť─ç i bezpiecze┼ästwo, kt├│re jest najwi─Ökszym priorytetem podczas prac wysoko┼Ťciowych.

grupa szkoleniowa

Wynajmij w dowolne miejsce! Zawsze na czas!

Podesty ruchome i wózki nożycowe wynajem Ostrołęka, Zambrów, Ełk

Bez wzgl─Ödu na rodzaj sprz─Ötu w naszej ofercie, ka┼╝dy z nich doskonale sprawdzi si─Ö przy nawet najtrudniejszych pracach. W zale┼╝no┼Ťci od postawionego zadania nasi eksperci doradz─ů, jaki typ sprz─Ötu najlepiej sprawdzi si─Ö w danej sytuacji i doradzi co sprawdzi si─Ö najlepiej. Podesty sta┼ée, ruchome koszowe czy te┼╝ no┼╝ycowe - ka┼╝de z nich z pewno┼Ťci─ů znacz─ůco u┼éatwi─ů Pa┼ästwu wykonanie powierzonego zadania.

Nasze podesty, ze wzgl─Ödu na charakter prac przy jakich s─ů wykorzystywane, s─ů dok┼éadnie sprawdzane pod k─ůtem bezpiecze┼ästwa i sprawno┼Ťci. Nie lekcewa┼╝ymy jakichkolwiek usterek wp┼éywaj─ůcych na bezpiecze┼ästwo u┼╝ytkownik├│w naszych maszyn.

Wynajem zwy┼╝ek, podest├│w i w├│zk├│w Ostr├│w Mazowiecka, Bielsk Podlaski

Nasz sprz─Öt znajduje coraz szersze grono klient├│w, zar├│wno po┼Ťr├│d os├│b prywatnych jak i firm, lecz jedna kwestia pozostaje niezmienna - wysoka jako┼Ť─ç oferowanych przez nas us┼éug. Oferujemy r├│wnie┼╝ rusztowania przejezdne. Te lekkie, a jednocze┼Ťnie bardzo pewne i wytrzyma┼ée platformy, z pewno┼Ťci─ů sprawdz─ů si─Ö jjako wygodne wyposa┼╝enie przy wszelkiego rodzaju pracach remontowych b─ůd┼║ budowlanych. W celu uzgodnienia formalno┼Ťci dotycz─ůcych wynajmu prosimy o kontakt.

Obszar ┼Ťwiadczonych us┼éug to ca┼éy kraj, a w szczeg├│lno┼Ťci:

Podlaskie podesty ruchome: Białystok, Suwałki, Łomża, Bielsk Podlaski i Zambrów

Warmi┼äsko-mazurskie zwy┼╝ki je┼╝dz─ůce: E┼ék

Mazowieckie wózki nożycowe: Ostrołęka, Ostrów Mazowiecka

Do pobrania

Zapraszamy do współpracy

Zach─Öcamy do pobrania katalogu, zawieraj─ůcego pe┼én─ů ofert─Ö wynajmowanych maszyn i narz─Ödzi oraz aktualne ceny. Poni┼╝ej znajduj─ů si─Ö tak┼╝e dokumenty potrzebne do dope┼énienia formalno┼Ťci zwi─ůzanych ze wsp├│┼éprac─ů w zakresie wynajmu oraz szkole┼ä.
ÔÇŹ
Skontaktuj si─Ö z nami
kontakt

Skontaktuj si─Ö z nami

Vtech Jakub Zalewski

Gnieciuki 55
16-060 Zabłudów
o. Białegostoku, woj. podlaskie
NIP: 966 163 60 76

email: biuro@vtech.com.pl

Jakub Zalewski

Serwis, Szkolenia
zalewski@vtech.com.pl
+48 500 407 041

Alena Olszewska

Wynajem, Sprzeda┼╝, Szkolenia
drozdowska@vtech.com.pl
+48 508 009 552

Lokalizacja biura oraz warsztatu